Šiame pranešime aprašoma, kaip „LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG“, „Industriezentrum NÖ-Süd“, Strasse 14, 2355 Wiener Neudorf, datenschutz@walter-group.com ir visos dukterinės įmonės („WALTER GROUP“, „mes“) tvarko Jūsų asmens duomenis. Čia galite rasti pagrindinių dukterinių įmonių, kurių vardu pateikta toliau esanti informacija, sąrašą.

„WALTER GROUP“ yra atsakinga už tai, kad Jūsų asmens duomenys būtų tinkamai apsaugoti ir atitiktų visus teisės aktus, susijusius su asmens duomenų tinkamu tvarkymu, jų konfidencialumu ir saugumu.

Šie teiginiai yra bendri ir visapusiškai susiję su visomis duomenų apdorojimo operacijomis „WALTER GROUP“ įmonių grupėje. Tai reiškia, kad šie teiginiai Jums bus taikomi tik iš dalies.
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti