Rating Certificate | D&B

„Dun & Bradstreet“, pasaulyje pirmaujantis B2B ekonomikos informacijos tiekėjas, įvertina LKW WALTER geriausiu reitingu (kreditingumo indeksu 5A1).

Kreditingumo sertifikatas | Creditreform

Kreditų biuras „Creditreform“ patvirtina puikų LKW WALTER kreditingumą (kreditingumo indeksas 100).

ISO 9001 | LRQA

Procesų projektavimui, valdymui ir nuolatiniam tobulinimui pagal tarptautinius kokybės vadybos sistemos standartus remiantis ISO 9001 standartu klientų pasitenkinimui didinti.

ISO 14001 | LRQA

LKW WALTER tikslas - visas įmonės veiklas suderinti taip, kad kuo mažiau būtų kenkiama aplinkai. Tam buvo įvesta sertifikuota aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti standartus ISO 14001:2004.

SQAS Attestation | CEFIC

"Safety and Quality Assessment for Sustainability" sistema skirta logistikos tiekėjų kokybei, saugumui ir suderinamumui su aplinka įvertinti.

HACCP | LRQA

LKW WALTER turi maisto produktų ir vartotojų HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) sertifikatą, kad būtų užtikrinti higienos reikalavimai ir maisto produktų saugumas transportavimo metu.

ĮSA ir tvarumas | EcoVadis

„EcoVadis“ – tai tarptautinė platforma įmonėms, kurios aktyviai reiškiasi socialinės atsakomybės (ĮSA) ir tvarumo srityse. Ji stebi ir vertina savo narių atliktus darbus LKW WALTER buvo įvertinta sidabriniu pripažinimo lygiu „Gold Recognition Level“.

Responsible Care Certificate | ECTA

Pasaulinė savanoriška chemijos pramonės iniciatyva siekiant pagerinti sveikatos, saugumo ir aplinkos situacijos kontrolę.

Prekių ženklo arbitras „Business Superbrand Austrija“

Jau daugiau kaip 20 metų „Superbrands“ vertina geriausius prekės ženklus per 80 šalių pasaulyje. Prekių ženklai parenkami pagal šiuos kriterijus: populiarumą, įvaizdį, prekės ženklo kūrimą ir norą diegti naujoves.

Elektros energija iš vandens energijos | Wien Energie

svarbiausias WALTER GROUP 100% naudojasi elektros energija iš vandens energijos ir prisideda prie ekologinę pusiausvyrą išlaikančio energijos gavimo.

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti