We care for our ENVIRONMENT

Tvarumas ir aplinkosauga - vienos iš svarbiausių aktualių temų mūsų visuomenėje, ekonomikoje ir, žinoma, transporto srityje. LKW WALTER įmonėje šios temos - ne tik madingi žodžiai, bet jau dešimtmečius praktikuojamos vertybės.

Dėl ekologiškų transporto sprendimų LKW WALTER šiandien priskiriama prie pirmaujančiųjų Europoje - CO2 sumažinimas iki 300.000 t per metus.

"GREEN transport" ženklas reiškia

  • Sustiprintas transporto partnerių, turinčių ekologišką įrangą (EURO 4/5/6), panaudojimas
  • Pastovios investicijos į moderniausią kombinuoto transporto įrangą
  • Mūsų kombinuotojo eismo tinklo, bėgiai/kelias, pastovus vystymas nuo 1984 metų
  • Dar intensyvesnis ekologiškos transporto alternatyvos - "artimasis susieikimas jūra" panaudojimas
  • Transporto planavimo tobulinimas - vis labiau mažinami tušti kilometrai (vežimo ratu filosofija)
  • Kombinuotame pervežime, aplinkai palankiame transporto sprendime, pagal poreikį derinamos įvairios pervežimo priemonės, pvz., sunkvežimis, traukinys ar laivas.

CO2 sumažinimo patikrinimas

Patikrinkite, ar Jūsų pilnų krovinių sunkvežimiais transportavimui galima naudotis LKW WALTER kombinuoto transporto tinklu ir taip sumažinti CO2 poveikį aplinkai!

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti